Brno

TAX CONSULTING BRNO JE MOORE STEPHENS

Poradenské firmy Moore Stephens a Tax Consulting Brno spojují své síly a budou vystupovat jako jedna společnost. Zástupci firem Moore Stephens a Tax Consulting Brno, spol. s r.o. („TCB“) se dohodli na spojení a k 1. 9. 2017 proběhla fúze těchto firem. Výsledkem transakce je poradenská společnost s 220 zaměstnanci, 15 Partnery a kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Domažlicích, Jindřichově Hradci.

 

 

 

Jak se k nám dostanete?

Příjezd od Prahy
Ze směru od Prahy po D1 sjedete na 201. km sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“ a na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Ostravy
Ze směru od Ostravy po dálnici sjedete na 201. km sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“ a na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Bratislavy
Ze směru od Bratislavy po dálnici D2 sjedete sjezdem „Ostrava/Olomouc/letiště“, ujedete po dálnici D1, která vede z Prahy, asi 4 km a sjedete sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“. Na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Vídně
Přijedete od Mikulova po silnici E 461. Z této silnice sjedete sjezdem „Olomouc, Uherské Hradiště, Bratislava“ ujedete po dálnici D1, která vede od Prahy asi 6 km a sjedete sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“. Na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Kontaktní informace

Moore Stephens s.r.o. (býv. Tax Consulting Brno, spol. s r.o.), Řípská 1464/11D, 627 00 Brno

Tel: +420 515 915 150

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design