Brno

TAX CONSULTING BRNO JE MOORE STEPHENS

 

Vážení návštěvníci stránek tcbrno.cz,

v roce 2016 jsme přistoupili do poradenské sítě Moore Stephens a stali se tak první kanceláří této sítě na Moravě. Webové stránky tcbrno.cz jsou tedy přesměrovány na adresu moorestephens.cz. Všechny potřebné informace, které jste byli zvyklí hledat na našich původních stránkách nově naleznete také zde.

 

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

 

Jak se k nám dostanete?

Příjezd od Prahy
Ze směru od Prahy po D1 sjedete na 201. km sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“ a na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Ostravy
Ze směru od Ostravy po dálnici sjedete na 201. km sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“ a na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Bratislavy
Ze směru od Bratislavy po dálnici D2 sjedete sjezdem „Ostrava/Olomouc/letiště“, ujedete po dálnici D1, která vede z Prahy, asi 4 km a sjedete sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“. Na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Vídně
Přijedete od Mikulova po silnici E 461. Z této silnice sjedete sjezdem „Olomouc, Uherské Hradiště, Bratislava“ ujedete po dálnici D1, která vede od Prahy asi 6 km a sjedete sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“. Na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Kontaktní informace

Tax Consulting Brno, spol. s r.o., Řípská 1464/11D, 627 00 Brno

Tel: +420 515 915 150

Email


© 2017 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Design by aboutblank - creative web design