Brno

Příjezd od Prahy
Ze směru od Prahy po D1 sjedete na 201. km sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“ a na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Ostravy
Ze směru od Ostravy po dálnici sjedete na 201. km sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“ a na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Bratislavy
Ze směru od Bratislavy po dálnici D2 sjedete sjezdem „Ostrava/Olomouc/letiště“, ujedete po dálnici D1, která vede z Prahy, asi 4 km a sjedete sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“. Na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd od Vídně
Přijedete od Mikulova po silnici E 461. Z této silnice sjedete sjezdem „Olomouc, Uherské Hradiště, Bratislava“ ujedete po dálnici D1, která vede od Prahy asi 6 km a sjedete sjezdem „Brno-Slatina/letiště Tuřany“. Na první křižovatce odbočíte doleva a pojedete stále rovně až k první světelné křižovatce. Projedete křižovatkou rovně a po 450 m odbočíte doleva k oranžové 5 patrové budově.

 

Příjezd městskou hromadnou dopravou
Budova se nachází mezi zastávkami Brněnky a Řípská. Můžete využít trolejbusovou linku č. 31 do zastávky Brněnky případně Řípská a pak pokračujte stále rovně.

 

Parkování
Parkovací místa pro klienty se nachází před vchodem do budovy (vjezd z ulice Řípská).

 

Orientace v budově
Zazvoňte na zvonek označený „Moore Stephens“. Ve vchodu je umístěna orientační tabule – naše kanceláře se nachází v 4. a 5. patře (recepce a zasedací místnosti jsou v 5. patře).

Kontaktní informace

Moore Stephens s.r.o. (býv. Tax Consulting Brno, spol. s r.o.), Řípská 1464/11D, 627 00 Brno

Tel: +420 515 915 150

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design