Domažlice

Příjezd od Plzně
V Horšovském Týně zahnete na semaforu doleva. V Domažlicích zahnete za první budovou (prodejna Ford) vlevo a uvidíte čtyřpatrovou budovu, před kterou můžete zaparkovat.

Příjezd od Klatov
V centru města uvidíte na pravé straně velké autobusové nádraží, zahnete u semaforu vpravo, pojedete stále nahoru do kopce. Poslední budova vpravo na kraji města je Auto Ford, před ní zahnete vpravo a uvidíte čtyřpatrovou budovu, před kterou můžete zaparkovat.

Příjezd od Waidhausu
Pojedete po dálnici směr Plzeň. Na křižovatce BOR sjedete z dálnice vpravo směr Bor, Horšovský Týn, Domažlice. V Boru zahnete vlevo. Asi po 1km po výjezdu z Boru vpravo směr Domažlice, asi po 25 km se dostanete do Horšovského Týna. Světelnou křižovatku projedete rovně. Po 10 km přijedete do Domažlic. První budova po levé straně je Auto Ford, za ní zahnete vlevo a uvidíte čtyřpatrovou budovu, před kterou můžete zaparkovat.

Příjezd od Waldmünchenu
Po přejetí státní hranice jedete směr Domažlice, po projetí Klenčí pod Čerchovem se dostanete na velkou křižovatku, kde pojedete rovně, směr Draženov, Domažlice. V Domažlicích zahnete na 3. světelné křižovatce, pojedete stále nahoru do kopce. Poslední budova vpravo na kraji města je Auto Ford, před ní zahnete vpravo a uvidíte čtyřpatrovou budovu, před kterou můžete zaparkovat.

Příjezd od Furth im Waldu
Po přejetí státní hranice za městem Babylon asi po 3 km na křižovatce zahnete vpravo směr Domažlice. V Domažlicích přijedete na kruhový objezd, na kterém zahnete vlevo směrem ke světelné křižovatce 1, na ní zahnete vpravo. Projedete rovně další světelnou křižovatku. Na příští světelné křižovatce 2 a 3 jeďte rovně. Na 4. křižovatce zahnete vlevo pojedete stále nahoru do kopce. Poslední budova vpravo na kraji města je Auto Renault, před ní zahnete vpravo a uvidíte čtyřpatrovou budovu, před kterou můžete zaparkovat.

Kontaktní informace

Prokopa Velikého 572, 344 01 Domažlice

Tel: +420 379 733 511

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design