Jindřichův Hradec

Ze směru od Prahy: Ze směru Praha (od Kardašovy Řečice) přijedete k ceduli JH a pokračujete rovně až k první světelné křižovatce u čerpací stanice Mol, kde odbočíte vpravo do ulice Nádražní. Dále pokračujete rovně až se dostanete k další světelné křižovatce (po levé straně světle modrá budova Policie ČR). Pokračujete rovně a po cca 30 metrech odbočíte první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce – (značka průjezd zakázán – povoleno pro parkování). Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře.

 

Ze směru od Českých Budějovic (přes Třeboň): Ze směru ČB (od Třeboně)  přijedete k ceduli JH a dáte se po městském obchvatu rovně, dokud se nedostanete ke kruhovému objezdu (při příjezdu k němu po levé straně čerpaní stanice Benzina), a dáte se vlevo druhým výjezdem. Pokračujete rovně k dalšímu kruhovému objezdu (po pravé straně obchodní centrum), a dáte se rovně druhým výjezdem. Pokračujete rovně po městském obchvatu, až dojedete ke kruhovému objezdu (po levé straně LIDL) a dáte se vlevo 3. výjezdem směrem do centra ulicí Jarošovská. Pokračujte rovně až ke světelné křižovatce – po pravé straně kostel a odbočíte vpravo. Pokračujete rovně a dáte se po cca 50 m první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce (značka průjezd zakázán – neplatí pro parkování). Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře.

 

Ze směru od Pelhřimova: Ze směru od Pelhřimova přijedete na kruhový objezd a dáte se rovně druhým výjezdem (po levé straně LIDL) ulicí Jarošovská. Pokračujte rovně až ke světelné křižovatce – po pravé straně kostel a odbočíte vpravo. Pokračujete rovně a dáte se po cca 50 m první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce (značka průjezd zakázán – neplatí pro parkování). Značka průjezd zakázán neplatí pro parkování. Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře.

 

Příjezd městskou hromadnou dopravou: Linkami 11, 12, 13, 21, 22, 31, 41, 51 na zastávku Pravdova, která se nachází hned vedle budovy firmy.

 

Parkování: Parkovací místa pro klienty se nachází za budovou na vyhrazených místech ve dvoře, nebo vedle budovy na veřejném neplaceném parkovišti (vjezd z ulice Pravdova).

 

Orientace v budově: Při vchodu do budovy je vlevo umístěna orientační tabule – naše kancelář se nachází ve 4. patře.

 

Kontaktní informace

Pravdova 1113, 377 01 Jindřichův Hradec

Tel: +420 606 656 009

Email


České Budějovice

Cesta od Jindřichova Hradce (přes Třeboň): Přijíždíte do Českých Budějovic po silnici 34. Dojedete na velký kruhový objezd, z něhož vyjedete 2. výjezdem na silnici 3, a po cca 170m se budete držet mírně vpravo směr ulice Jírovcova. Dojedete ke světelné křižovatce, na které odbočíte doprava do ulice Nádražní, kde se po pravé straně nachází čerpací stanice Benzina. Po cca 400m na další světelné křižovatce odbočíte doleva do ulice Pražská tř. Pojedete stále rovně, a po cca 700m po levé straně uvidíte nákupní centrum IGY, u kterého na světelné křižovatce odbočíte doleva do ulice Pekárenská, zde se po cca 100m, po levé straně nachází vjezd na veřejné parkoviště.

 

Cesta z Prahy (přes Tábor a Veselí nad Lužnicí): Jedete po silnici E55, a po příjezdu do Českých Budějovic se dáte sjezdem na silnici po silnici E55. Dojedete na velký kruhový objezd, z něhož vyjedete 2. výjezdem na silnici 3, a po cca 170m se budete držet mírně vpravo směr ulice Jírovcova. Dojedete ke světelné křižovatce, na které odbočíte doprava do ulice Nádražní, kde se po pravé straně nachází čerpací stanice Benzina. Po cca 400m na další světelné křižovatce odbočíte doleva do ulice Pražská tř. Pojedete stále rovně, a po cca 700m po levé straně uvidíte nákupní centrum IGY, u kterého na světelné křižovatce odbočíte doleva do ulice Pekárenská, zde se po cca 100m, po levé straně nachází vjezd na veřejné parkoviště.

 

Cesta z Českého Krumlova: Přijíždíte do Českých Budějovic po silnici E55, projedete místní částí Litvínovice a přijedete k rozcestí, kde se budete stále držet rovně, směr E55 Praha. Po vyjetí na horní část silnice pokračujete rovně po E55, po pravé straně míjíte čerpací stanici OMW, projedete dvěma semafory, až přijedete na velkou světelnou křižovatku ulice Na Dlouhé louce a Husova třída, na které odbočíte doprava do ulice Husova tř. Pokračujete rovně a po cca 600m, na druhé světelné křižovatce odbočíte doleva do ulice Pražská tř. Jedete stále rovně cca 650m a na druhé světelné křižovatce odbočíte vpravo do ulice Pekárenská, zde se po cca 100m, po levé straně nachází vjezd na veřejné parkoviště.

 

Cesta od Strakonic (přes Písek, Vodňany): Přijíždíte do Českých Budějovic po silnici E49, po pravé straně míjíte obchody Bauhaus a Globus. Jedete rovně, směr do centra. Přijíždíte na velkou světelnou křižovatku (rozcestí s nadjezdem). Zde se dáte doleva směrem Praha, Brno. Odbočíte vlevo a vyjedete na horní silnici Strakonická, kde se držíte směr Jindřichův Hradec, Třeboň a jedete stále rovně, kde po levé straně míjíte čerpací stanici MOL, McDonald´s a obchod Mobelix až dojedete ke světelné křižovatce (po levé straně obchod UNI HOBBY). Na této křižovatce odbočíte doprava do ulice Pražská tř. Pojedete stále rovně, a po cca 700m po levé straně uvidíte nákupní centrum IGY, u kterého na světelné křižovatce odbočíte doleva do ulice Pekárenská, zde se po cca 100m, po levé straně nachází vjezd na veřejné parkoviště.

 

Příjezd městskou hromadnou dopravou (od zastávky Nádraží): Linkami 5, 6, 9, 11, 59 na zastávku Družba-IGY, která se nachází hned vedle centra IGY, kde se nacházejí naše kanceláře.

 

Parkování: Parkovací místa se nacházejí na veřejném parkovišti centra IGY (vjezd z ulice Pekárenská).

 

Orientace v budově: Při vchodu do budovy se naše kancelář se nachází ve 3. patře.

 

Kontaktní informace

Pražská třída 1247/24, 370 04 České Budějovice

Tel: +420 606 656 009

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design