České Budějovice

Cesta od Jindřichova Hradce, přes Třeboň
Přijíždíte do Českých Budějovic po silnici E 49. Dojedete na velký kruhový objezd, z něhož vyjedete v pořadí třetím výjezdem ve směru Borovany, ulicí Okružní. Hned první odbočka vpravo cca 200 m po vyjetí z kruhového objezdu je ulice, kde se po levé straně nachází červenožlutá třípatrová budova č.p.627. V ní najdete naši kancelář.

 

Cesta z Prahy přes Tábor a Veselí nad Lužnicí
Přijíždíte do Českých Budějovic po silnici E55, projedete místní částí Borek (malý kruhový objezd a po pravé straně Makro) a Nemanice – stále rovně, hlavní tah, Pražská třída. Přijedete na první velkou křižovatku ulic Pražská a Okružní, kde se dáte doleva. Minete velké autosalony a bazary (po pravé straně) a přijedete na velký kruhový objezd, z něhož vyjedete v pořadí druhým výjezdem, směr Borovany, ulice Okružní. Hned první odbočka vpravo cca 200 m po vyjetí z kruhového objezdu je ulice, kde se po levé straně nachází červenožlutá třípatrová budova č.p.627. V ní najdete naši kancelář.

 

Cesta z Českého Krumlova, od jižních hranic ČR
Přijíždíte do Českých Budějovic po silnici E55, projedete místní částí Litvínovice a přijedete k rozcestí, kde se budete stále držet rovně, směr E55 Praha. Po vyjetí na horní část silnice pokračujete rovně po E55, po pravé ruce míjíte čerpací stanici OMW, projedete dvěma semafory, až přijedete na velkou křižovatku ulic Na Dlouhé Louce a Husova třída. Stále se držíte rovně, směr Praha.
Po ujetí cca 1,7 km se blíží další velké rozcestí – zde se dáte vpravo – směr Praha, Brno, J. Hradec. Pokračujete po silnici Strakonická, projedete křižovatkou u čerpací stanice Agip a McDonalds stále rovně – po levici míjíte obchod Mobelix, držíte se rovně, teď už jen směr J. Hradec a Třeboň – až dojedete na světelnou křižovatku (po levé ruce obchod Hobby). Pokračujete rovně na další světelnou křižovatku, kde je potřeba se držet vlevo – odbočka směr J. Hradec a Třeboň. Najedete na nový okruh, silnice E49 – projedete pod železničním viaduktem a stále držíte směr J. Hradec a Třeboň po E 49, projedete rovně přes menší kruhový objezd a pokračujete po obchvatu, stále po E49, až dojedete na velký kruhový objezd, z něhož vyjedete v pořadí prvním výjezdem, směr Borovany, ulice Okružní. Hned první odbočka vpravo cca 200 m po vyjetí z kruhového objezdu je ulice, kde se po levé straně nachází červenožlutá třípatrová budova č.p.627. V ní najdete naši kancelář.

 

Cesta od Strakonic, Písku, Vodňan
Přijíždíte do Českých Budějovic po E49, po pravé straně míjíte obchody Bauhaus, Globus. Jedete rovně, směr do centra. Přijíždíte na velkou světelnou křižovatku – rozcestí s nadjezdem. Zde se dáte doleva, směr Praha, Brno. Odbočením vlevo vyjedete na horní silnici Strakonická, projedete křižovatkou u čerpací stanice Agip a McDonalds stále rovně – po levici míjíte obchod Mobelix, držíte se rovně, směr J. Hradec a Třeboň – až dojedete na světelnou křižovatku (po levé ruce obchod Hobby). Pokračujete rovně na další světelnou křižovatku, kde je potřeba se držet vlevo – odbočka směr J. Hradec a Třeboň. Najedete na nový okruh, silnice E49 – projedete pod železničním viaduktem a stále držíte směr J. Hradec a Třeboň po E 49, projedete rovně přes menší kruhový objezd a pokračujete po obchvatu, stále po E49, až dojedete na velký kruhový objezd, z něhož vyjedete v pořadí prvním výjezdem, směr Borovany, ulice Okružní. Hned první odbočka vpravo cca 200 m po vyjetí z kruhového objezdu je ulice, kde se po levé straně nachází červenožlutá třípatrová budova č.p.627. V ní najdete naši kancelář.

Kontaktní informace

Okružní 627, 370 01 České Budějovice

Tel: +420 606 656 009

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design