Jindřichův Hradec

Ze směru od Prahy
Ze směru Praha (od Kardašovy Řečice) přijedete k ceduli JH a pokračujete rovně až k první světelné křižovatce u čerpací stanice Mol, kde odbočíte vpravo do ulice Nádražní. Dále pokračujete rovně až se dostanete k další světelné křižovatce (po levé straně světle modrá budova Policie ČR). Pokračujete rovně a po cca 30 metrech odbočíte první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce – (značka průjezd zakázán – povoleno pro parkování). Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře. Možnost parkování za budovou na vyhrazených místech ve dvoře, nebo vedle budovy na veřejném neplaceném parkovišti.

 

Ze směru od Českých Budějovic (přes Třeboň)
Ze směru ČB (od Třeboně)  přijedete k ceduli JH a dáte se po městském obchvatu rovně, dokud se nedostanete ke kruhovému objezdu (při příjezdu k němu po levé straně čerpaní stanice OMV), a dáte se vlevo druhým výjezdem. Pokračujete rovně k dalšímu kruhovému objezdu (po pravé straně obchodní centrum), a dáte se rovně druhým výjezdem. Pokračujete rovně po městském obchvatu, po pravé straně prodejna automobilů Peugeot a Mazda SOME, až dojedete ke kruhovému objezdu (po levé straně LIDL) a dáte se vlevo 3. výjezdem směrem do centra ulicí Jarošovská. Pokračujte rovně až ke světelné křižovatce – po pravé straně kostel a odbočíte vpravo. Pokračujete rovně a dáte se po cca 50 m první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce (značka průjezd zakázán – neplatí pro parkování). Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře. Možnost parkování za budovou na vyhrazených místech ve dvoře, nebo vedle budovy na veřejném neplaceném parkovišti.

 

Ze směru od Pelhřimova
Ze směru od Pelhřimova přijedete na kruhový objezd a dáte se rovně druhým výjezdem (po levé straně LIDL) ulicí Jarošovská. Pokračujte rovně až ke světelné křižovatce – po pravé straně kostel a odbočíte vpravo. Pokračujete rovně a dáte se po cca 50 m první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce (značka průjezd zakázán – neplatí pro parkování). Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře. Možnost parkování za budovou na vyhrazených místech ve dvoře, nebo vedle budovy na veřejném neplaceném parkovišti.

Kontaktní informace

Pravdova 1113, 377 01 Jindřichův Hradec

Tel: +420 606 656 009

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design