Jindřichův Hradec

Ze směru od Prahy: Ze směru Praha (od Kardašovy Řečice) přijedete k ceduli JH a pokračujete rovně až k první světelné křižovatce u čerpací stanice Mol, kde odbočíte vpravo do ulice Nádražní. Dále pokračujete rovně až se dostanete k další světelné křižovatce (po levé straně světle modrá budova Policie ČR). Pokračujete rovně a po cca 30 metrech odbočíte první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce – (značka průjezd zakázán – povoleno pro parkování). Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře.

 

Ze směru od Českých Budějovic (přes Třeboň): Ze směru ČB (od Třeboně)  přijedete k ceduli JH a dáte se po městském obchvatu rovně, dokud se nedostanete ke kruhovému objezdu (při příjezdu k němu po levé straně čerpaní stanice Benzina), a dáte se vlevo druhým výjezdem. Pokračujete rovně k dalšímu kruhovému objezdu (po pravé straně obchodní centrum), a dáte se rovně druhým výjezdem. Pokračujete rovně po městském obchvatu, až dojedete ke kruhovému objezdu (po levé straně LIDL) a dáte se vlevo 3. výjezdem směrem do centra ulicí Jarošovská. Pokračujte rovně až ke světelné křižovatce – po pravé straně kostel a odbočíte vpravo. Pokračujete rovně a dáte se po cca 50 m první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce (značka průjezd zakázán – neplatí pro parkování). Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře.

 

Ze směru od Pelhřimova: Ze směru od Pelhřimova přijedete na kruhový objezd a dáte se rovně druhým výjezdem (po levé straně LIDL) ulicí Jarošovská. Pokračujte rovně až ke světelné křižovatce – po pravé straně kostel a odbočíte vpravo. Pokračujete rovně a dáte se po cca 50 m první odbočkou vlevo do ulice Pravdova k autobusové zastávce (značka průjezd zakázán – neplatí pro parkování). Značka průjezd zakázán neplatí pro parkování. Po levé straně velká čtyřpatrová oranžová budova – zde jsou naše kanceláře ve čtvrtém patře.

 

Příjezd městskou hromadnou dopravou: Linkami 11, 12, 13, 21, 22, 31, 41, 51 na zastávku Pravdova, která se nachází hned vedle budovy firmy.

 

Parkování: Parkovací místa pro klienty se nachází za budovou na vyhrazených místech ve dvoře, nebo vedle budovy na veřejném neplaceném parkovišti (vjezd z ulice Pravdova).

 

Orientace v budově: Při vchodu do budovy je vlevo umístěna orientační tabule – naše kancelář se nachází ve 4. patře.

 

Kontaktní informace

Pravdova 1113, 377 01 Jindřichův Hradec

Tel: +420 606 656 009

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design