Plzeň – Sulkov

Příjezd od Prahy
Pojedete po dálnici směr Plzeň. Na výjezdu exit 89, exit Plzeň-západ, sjedete z dálnice a pojedete vpravo, směr Stod, Líně, Domažlice. Projedete městem Sulkov, hned na kraji za Sulkovem odbočíte vlevo. Po levé straně stojí fotbalové hřiště, první dům vpravo patří naší společnosti, kanceláře jsou v 1. patře.

 

Příjezd od Waidhausu, Rozvadova
Pojedete po dálnici směr Plzeň. Na výjezdu exit 89, exit Plzeň-západ, sjedete z dálnice a pojedete vlevo, směr Stod, Líně, Domažlice. Projedete městem Sulkov, hned na kraji za Sulkovem odbočíte vlevo. Po levé straně stojí fotbalové hřiště, první dům vpravo patří naší společnosti, kanceláře jsou v 1. patře.

 

Příjezd od Furth im Waldu, Domažlic
Pojedete po státní silnici č. 20 k hraničnímu přechodu, dále na české straně po silnici 1. třídy č. 26 směr Plzeň, do města Líně. Asi po 3 km před městem Sulkov zahnete vpravo. Vlevo je fotbalové hřiště, první dům vpravo patří naší společnosti, kanceláře jsou v 1. patře.

Kontaktní informace

Na Šachtě 391, 330 21 Líně – Sulkov

Tel: +420 377 360 111

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design