Moore Stephens s.r.o.

Příjezd z dálnice D5, příjezd z letiště
Dojeďte na konec dálnice D5 a pokračujte Rozvadovskou spojkou k první světelné křižovatce. Na ní odbočte vlevo a pokračujte podle značek na Jinonice/Nové Butovice a dále ulicí Bucharova a Radlická až ke křižovatce s ulicí Ostrovského, na ní odbočte doprava a pokračujte rovně. Na křižovatce s ulicí Nádražní odbočte doleva, po cca 100 metrech je v ulici Bozděchova 2 vjezd do budovy Zlatý Anděl. Veřejné parkoviště se nachází v –1. podlaží. Naše kanceláře se nacházejí v 6. patře.

 

Příjezd z dálnice D1
Na konci dálnice D1 sjeďte na Městský okruh výjezdem na Karlovy Vary/Chomutov/Plzeň/Strakonice/Braník/Krč/Letiště.
Za Barrandovským mostem sjeďte výjezdem na Centrum/Smíchov. Pokračujte po Strakonické ulici a před budovou Wine Food Market odbočte doleva do ulice Nádražní. Pokračujte rovně až k odbočce do ulice Bozděchova 2, kde se nachází vjezd do budovy Zlatý Anděl. Veřejné parkoviště se nachází v –1. podlaží. Naše kanceláře se nacházejí v 6. patře.

 

Příjezd městskou hromadnou dopravou
Jeďte linkou B do stanice „Anděl“. Použijte eskalátory ve směru „Motol-Řepy-Centrum-Nusle-Žižkov“. Ve vestibulu stanice Anděl odbočte doprava a jděte cca 30 metrů, naše kancelář se nachází vedle equa bank. Naše kanceláře se nachází v 6. patře.

Kontaktní informace

Nádražní 344/23, 150 00 Praha 5

Tel: +420 255 708 311

Email


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design