Kariéra

Našim klientům chceme poskytovat takovou kvalitu služeb, která jim pomůže dosáhnout vytýčených cílů. K dosažení tohoto cíle nám pomáháte Vy – naši stávající i budoucí zaměstnanci. Klademe důraz na dobře odvedenou práci a neustálé vzdělávání, nezapomínáme ale také na dodržování rovnováhy mezi osobním a pracovním životem.

 

Moore Stephens v České republice

Naše kancelář působí na trhu již od roku 1995, kdy její činnost započal daňový poradce Miroslav Jandečka. Od samého počátku existence jsme úzce spolupracovali s německými partnery, zejména s Dr. Hertha Ulmann-Czubak, auditorkou a daňovou poradkyní z Furth im Wald a jejím Institutem východního práva a kanceláří v Plzni. Po několika letech plodné spolupráce jsme se v roce 2009 stali součástí mezinárodní sítě Moore Stephens International.

 

Koho hledáme a co nabízíme

V Moore Stephens chápeme, že náš budoucí růst a úspěchy vychází ze znalostí a dovedností našich zaměstnanců. Ctíme a dodržujeme naše firemní hodnoty a to stejné očekáváme i od Vás. Zavázali jsme se rozvíjet Vaši další kariéru prostřednictvím:

Kariérní příležitosti

Kontinuálně rosteme a neustále rozšiřujeme naše týmy. Máte-li zájem o práci v naší společnosti, projděte si sekci „Kariéra v Moore Stephens“.

© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design