Moore Stephens a Byznys software společně

2.1.2019

Praha, 2. ledna 2019: Moore Stephens se stává smluvním implementačním partnerem a dealerem společnosti Byznys software pro Plzeňský kraj.

Po mnoha letech úzké spolupráce mezi poradenskou společností Moore Stephens a výrobcem podnikových informačních systémů Byznys software se obě firmy dohodly na dalším prohloubení spolupráce. Dlouholetý spolupracovník Byznys software, pan Kamil Honka, nastupuje do Moore Stephens, kde bude mít na starosti podporu klientů, kteří Byznys software využívají nejen pro vedení účetnictví, ale také jako nástroj pro řízení podniku.
„Přínosem tohoto spojení je další rozvoj týmu specialistů, kteří budou našim zákazníkům pomáhat spravovat ERP Byznys a vést v něm jejich firemní agendu. My i naši zákazníci věříme, že Byznys a připravované inovace od Solitea jsou to správné řešení,“ uvádí Miroslav Jandečka, Řídící partner Moore Stephens v České republice.
„Pro nás jde o strategické partnerství, které významně podpoří jeden ze stavebních kamenů naší filosofie – péči o zákazníky. My i naše mateřská společnost Solitea jsme si několikrát ověřili, že podobná partnerství založená na vzájemném respektu otevírají nové možnosti a jsou prospěšná pro naše zákazníky, což je rozhodující,“ vysvětluje Martin Kudrna, jednatel Byznys software.

— Konec tiskové zprávy —

 

O Moore Stephens v České republice
Je jednou z předních poradenských společností působících na českém trhu. Klientům pomáhá řešit finanční, účetní, daňové a právní otázky. S více než 250 zkušenými odborníky a kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Domažlicích a Jindřichově Hradci, je klientům na blízku vždy, když je potřeba. Společnost, která je nezávislým členem mezinárodní poradenské sítě Moore Stephens, je v majoritním vlastnictví českých partnerů. Zaměřuje se na služby pro české dceřiné firmy zahraničních, převážně německých, podniků a také na české firmy.
Mezinárodní síť poradenských firem Moore Stephens sdílí znalosti a know-how s více než 27.000 odborníky v 108 zemích. Více se dozvíte na www.moorestephens.cz.

Kontaktní osoba
Tereza Juráková
Marketing & komunikace
M +420 731 424 785
E tereza.jurakova@moorestephens.cz

Zlatý Anděl | Nádražní 344/23 | Praha 5 | 150 00

 

O Byznys software
Je českým dodavatelem systému pro řízení podniku Byznys. Společnost byla založená roku 1991 jako J.K.R. Svůj systém dosud úspěšně nasadila a pečuje o něj u 1200 zákazníků v Česku a na Slovensku. S ročním obratem kolem 100 milionů patří v obou zemích mezi největší výrobce podnikového softwaru. V roce 2016 se stala součástí holdingu Solitea a.s., který se řadí mezi významné evropské dodavatele ICT služeb
Systém Byznys patří mezi nejvyspělejší a nejrozšířenější ERP systémy pro střední a větší organizace. Jeho univerzalita, rozsah funkčností a výjimečně široké možnosti přizpůsobení specifickým požadavkům zákazníků z něj činí výborný nástroj pro řízení podniku. Uživatele systému Byznys lze nalézt ve všech podnikatelských oborech. Více informací na www.byznys.eu.

Kontaktní osoba
Jakub Molnár
Marketingový manažer
M +420 731 625 816
E molnar@byznys.eu
Žižkova 708 | Příbram | 261 01


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design