Moore Stephens boduje v soutěži Daňař & daňová firma roku 2018

11.2.2019

Praha, 7. 2. 2019: Společnost Moore Stephens potvrdila úspěchy v soutěži „Daňař a daňová firma roku 2018“ své místo mezi předními poradenskými firmami u nás.

Slavnostní vyhlášení vítězů již 9. ročníku soutěže proběhlo ve čtvrtek 7. února 2019 v hotelu International. V soutěži pořádné společností Wolters Kluwer ČR jsou na základě hlasování odborné i laické veřejnosti odměňováni ti nejlepší specialisté z komerční i veřejné sféry, volen je také nejžádanější zaměstnavatel v daních. Letos byl poprvé sestaven žebříček největších poradenských firem.

Moore Stephens se v žebříčku poradenských firem podle obratu i podle počtu zaměstnanců umístila na 7. místě. „Ve srovnání s předchozím rokem 2017 jsme rostli o 36 % a potvrdili jsme si tak, že naše strategie, kterou jsme si stanovili, je úspěšná. Na českém trhu působíme již 23 let a pevně věřím, že jen důvěra klientů a zaměstnanců v naši společnost nám dává právo být mezi předními poradenskými firmami v České republice, tato důvěra je naším velkým závazkem“ , říká Miroslav Jandečka, řídící partner.

Petr Vondraš, Daňový poradce Moore Stephens a specialista na problematiku DPH, získal 1. místo v kategorii „Daňař roku 2018 v oblasti DPH“. Petr Vondraš ke svému vítězství dodává: „Ocenění, které jsem získal, mě nesmírně těší. Znamená to pro mě nejen osobní úspěch, ale vnímám to také jako zasloužený výsledek práce celého týmu, se kterým se snažíme dodat klientům tu nejkvalitnější službu.“

V kategorii „Nejžádanější zaměstnavatel v daních“ se Moore Stephens umístila na 3. místě. „Umístění mezi nejžádanějšími zaměstnavateli v oboru je hlavně vizitkou všech našich partnerů a manažerů. Na jejich každodenní manažerské práci se čím dále více projevuje, že se snaží naplnit vizi, aby „MS bylo skvělým místem pro kariéru skvělých lidí“. Tento výsledek ukazuje, že nezůstává jen u slov, a že jsme díky tomu na současném trhu práce silným hráčem“, říká Tomáš Haken, HR ředitel.

 

— Konec tiskové zprávy —

 

O Moore Stephens v České republice

Je jednou z předních poradenských společností působících na českém trhu. Klientům pomáhá řešit finanční, účetní, daňové a právní otázky. S 250 zkušenými odborníky a kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Domažlicích a Jindřichově Hradci, je klientům na blízku vždy, když je potřeba. Společnost, která je nezávislým členem mezinárodní poradenské sítě Moore Stephens, je v majoritním vlastnictví českých partnerů. Zaměřuje se na služby pro české dceřiné firmy zahraničních, převážně německých, podniků a také na české firmy.

Mezinárodní síť poradenských firem Moore Stephens sdílí znalosti a know-how s více než 30.000 odborníky v 112 zemích. Více se dozvíte na www.moorestephens.cz.

Kontaktní osoba
Tereza Juráková
Marketing & komunikace
M +420 731 424 785
E tereza.jurakova@moorestephens.cz

Zlatý Anděl | Nádražní 344/23 | Praha 5 | 150 00
© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design