Moore Stephens posiluje v Brně

5.9.2018

Praha, 14. srpna 2018: Poradenská firma Moore Stephens koupila podíl v brněnské poradenské společnosti AÚ – účetnictví a daně, spol. s r.o.

Zástupci firem Moore Stephens a AÚ – účetnictví a daně, spol. s r.o. („AÚ“) se dohodli na spolupráci a k 1. 7. 2018 proběhlo převzetí 100 % podílu ve firmě AÚ. Výsledkem transakce je posílení brněnské kanceláře Moore Stephens o německy hovořící odborníky z oblastí auditu, controllingu a daňového poradenství.

„Součástí připojení nových kolegů z firmy AÚ je také posílení v oblasti auditních služeb v Brně. Z pražské kanceláře do Brna přichází náš dlouholetý zaměstnanec a zkušený manažer, Petr Jurčák. Je to další z kroků, které jsme si vytyčili v rámci dlouholeté strategie firmy – zákazníci za námi nemusí cestovat daleko a v každé z kanceláří Moore Stephens najdou kompletní portfolio služeb se zkušenými odborníky “, popisuje Tomáš Klíma, Partner Moore Stephens zodpovědný za projekt spojení s AÚ.

Nově tedy Moore Stephens v České republice disponuje již více než 250 zaměstnanci, 15 Partnery a kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Domažlicích, Jindřichově Hradci.

Portfolio služeb zůstane ve všech kancelářích plně zachováno, týmy pracující na klientských projektech se také nebudou měnit.

 

— Konec tiskové zprávy —

 

O Moore Stephens v České republice

Je jednou z předních poradenských společností působících na českém trhu. Klientům pomáhá řešit finanční, účetní, daňové a právní otázky. S 250 zkušenými odborníky a kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Domažlicích a Jindřichově Hradci, je klientům na blízku vždy, když je potřeba. Společnost, která je nezávislým členem mezinárodní poradenské sítě Moore Stephens, je v majoritním vlastnictví českých partnerů. Zaměřuje se na služby pro české dceřiné firmy zahraničních podniků a na úspěšné české privátní společnosti.

Mezinárodní síť poradenských firem Moore Stephens sdílí znalosti a know-how s více než 26.000 odborníky v 626 pobočkách ve 103 zemích světa. Více se dozvíte na www.moorestephens.cz.

 

Kontaktní osoba
Tereza Juráková
© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design