Moore Stephens rozšiřuje kancelář v Českých Budějovicích

22.5.2017

Praha, 17. května 2017: Poradenská firma Moore Stephens roste a proto v Českých Budějovicích otevírá novou a větší kancelář.

Partner Moore Stephens a viceprezident Komory daňových poradců, pan Martin Tuček, v květnu přesunul kancelář firmy v Českých Budějovicích do nových prostor. „Naše kancelář v Českých Budějovicích roste a proto jsme již delší dobu hledali vhodné větší prostory, které budou dostupné jak pro naše klienty z Čech a Rakouska, tak pro naše zaměstnance. Podařilo se nám být ve správný čas na správném místě a vhodné prostory najít,“ uvedl Martin Tuček. Moore Stephens má na jihu Čech již 2 zastoupení – právě ve zmiňovaných Českých Budějovicích a také v Jindřichově Hradci.

Nově otevřené prostory se nacházejí na ulici Okružní 627, ve  3. patře budovy. Pro klienty je rezervováno několik parkovacích stání před samotnou budovou.

 

— Konec tiskové zprávy —

 

O Moore Stephens v České republice
Je jednou z předních poradenských společností působících na českém trhu. Klientům pomáhá řešit finanční, účetní, daňové a právní otázky. S více než 160 zkušenými odborníky a kancelářemi v Praze, Plzni, Domažlicích, Jindřichově Hradci, Českých Budějovicích a spolupracující kanceláří v Brně je klientům na blízku vždy, když je potřeba. Společnost, která je nezávislým členem mezinárodní poradenské sítě Moore Stephens, je v majoritním vlastnictví českých partnerů. Zaměřuje se na služby pro české dceřiné firmy zahraničních, převážně německých, podniků a také na české firmy. Mezinárodní síť poradenských firem Moore Stephens sdílí znalosti a know-how s více než 26.000 odborníky v 626 pobočkách ve 103 zemích světa.
Kontaktní osoba
Tereza Juráková


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design