Moore Stephens se spojuje s Tax Consulting Brno

2.1.2018

Praha, 1. ledna 2018: Poradenské firmy Moore Stephens a Tax Consulting Brno spojují své síly a budou vystupovat jako jedna společnost.

Zástupci firem Moore Stephens a Tax Consulting Brno, spol. s r.o. („TCB“) se dohodli na spojení a k 1. 9. 2017 proběhla fúze těchto firem. Výsledkem transakce je poradenská společnost s 220 zaměstnanci, 15 Partnery a kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Domažlicích, Jindřichově Hradci. „Není nám známa jiná větší auditorská a daňově poradenská společnost majoritně vlastněná a vybudovaná českými partnery v ČR“, uvádí Miroslav Jandečka, Řídící partner a zakladatel Moore Stephens v České republice.

Společnost TCB se stala nezávislým členem poradenské sítě Moore Stephens již v listopadu 2016. „Od té doby jsme s kolegy z Moore Stephens intenzivně spolupracovali na klientských zakázkách, uspořádali jsme odborná školení pro klienty a pro zaměstnance lyžařský a vodácký zájezd a firemní 2 denní školení“, popisuje Tomáš Klíma, Partner TCB.

„Po téměř roce intenzivní spolupráce jsme zjistili, že máme společného více, než jsme čekali – neustále se chceme zlepšovat ve znalostech, být oporou pro podnikání úspěšných společností a podnikatelů a nalézat pro ně hodnotu, řešit jejich starosti. Právě tato náročná práce nás všechny naplňuje“, doplňují společně Roman Kytlica a Igor Pantůček, Partneři TCB.

Portfolio služeb zůstane ve všech kancelářích plně zachováno, týmy pracující na klientských projektech se také nebudou měnit. Řídícím partnerem bude i nadále Miroslav Jandečka, sídlo firmy zůstane v Praze.

 

— Konec tiskové zprávy —

 

O Moore Stephens v České republice
Je jednou z předních poradenských společností působících na českém trhu. Klientům pomáhá řešit finanční, účetní, daňové a právní otázky. S 220 zkušenými odborníky a kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Domažlicích, Jindřichově Hradci, Českých Budějovicích je klientům na blízku vždy, když je potřeba. Společnost, která je nezávislým členem mezinárodní poradenské sítě Moore Stephens, je v majoritním vlastnictví českých partnerů. Zaměřuje se na služby pro české dceřiné firmy zahraničních, převážně německých, podniků a také na české firmy. Mezinárodní síť poradenských firem Moore Stephens sdílí znalosti a know-how s více než 26.000 odborníky v 626 pobočkách ve 103 zemích světa.

 

O TCB
TCB působí v Brně od roku 1995. Zpočátku byla propojena s jedním z největších českých tvůrců ekonomických systémů Money, vyvíjené firmou Cígler software. Dnes se orientuje především na klienty z jižní Moravy a má ve své kanceláři více než 20 odborníků na daně, účetnictví a mzdy.

 

Kontaktní osoba
Tereza Juráková
© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design