Moore Stephens v Plzni se stěhuje do nových kanceláří!

11.6.2019

Plzeň, 10. 6. 2019: Moore Stephens v Plzni se rozrůstá a tak se s platností od 29. 7. 2019 přestěhuje do nových, větších prostor.

Nové kanceláře se nachází v právě dokončeném polyfunkčním projektu Ypsilonka, na adrese Nepomucká 144, 326 00 Plzeň. „Jsem rád, že se nám podařilo být u tohoto projektu hned od jeho zrodu a že jsme tak mohli spolu s architekty navrhnout ideální řešení splňující naše požadavky. Navíc se tímto krokem sestěhují obě naše plzeňské kanceláře do jedněch prostor – ušetříme tedy klientům i sobě čas s přejížděním,“ říká Michal Daňsa, Partner plzeňské kanceláře Moore Stephens.

Hana Patočková, Partnerka kanceláře v Plzni k tomu uvádí: „Celému projektu dodává výjimečnost atypická věž ve tvaru oválu s prosklenými zakřivenými okny po celém obvodu. Naše kanceláře tak budou světlé a vzdušné a věřím, že se nám v nich bude skvěle pracovat.“ Kanceláře Moore Stephens budou právě ve zmiňované věži, v 5. a 6. patře, v celkové ploše zaberou cca 700m2.

„Ypsilonka se navíc nachází jen 800m od výjezdu na dálnici D5, což je výhodné jak pro naše klienty přijíždějící z okolí Plzně, tak pro naše kolegy z ostatních poboček Moore Stephens,“ dodává Ivan Kovář, Partner plzeňské kanceláře.

Všechny registrační (sídlo, IČ, DIČ) údaje i další kontaktní údaje (telefony, emaily) zůstávají nezměněny.

 

 

 

— Konec tiskové zprávy —

 

Kontaktní osoba

Tereza Juráková
Marketing & komunikace
M: +420 731 424 785
E: tereza.jurakova@moorestephens.cz

 

 
© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design