Moore Stephens v Plzni se stěhuje do nových kanceláří!

11.6.2019

Plzeň, 10. 6. 2019: Moore Stephens v Plzni se rozrůstá a tak se s platností od 29. 7. 2019 přestěhuje do nových, větších prostor.

Nové kanceláře se nachází v právě dokončeném polyfunkčním projektu Ypsilonka, na adrese Nepomucká 144, 326 00 Plzeň. „Jsem rád, že se nám podařilo být u tohoto projektu hned od jeho zrodu a že jsme tak mohli spolu s architekty navrhnout ideální řešení splňující naše požadavky. Navíc se tímto krokem sestěhují obě naše plzeňské kanceláře do jedněch prostor – ušetříme tedy klientům i sobě čas s přejížděním,“ říká Michal Daňsa, Partner plzeňské kanceláře Moore Stephens.

Hana Patočková, Partnerka kanceláře v Plzni k tomu uvádí: „Celému projektu dodává výjimečnost atypická věž ve tvaru oválu s prosklenými zakřivenými okny po celém obvodu. Naše kanceláře tak budou světlé a vzdušné a věřím, že se nám v nich bude skvěle pracovat.“ Kanceláře Moore Stephens budou právě ve zmiňované věži, v 5. a 6. patře, v celkové ploše zaberou cca 700m2.

„Ypsilonka se navíc nachází jen 800m od výjezdu na dálnici D5, což je výhodné jak pro naše klienty přijíždějící z okolí Plzně, tak pro naše kolegy z ostatních poboček Moore Stephens,“ dodává Ivan Kovář, Partner plzeňské kanceláře.

Všechny registrační (sídlo, IČ, DIČ) údaje i další kontaktní údaje (telefony, emaily) zůstávají nezměněny.

 

 

 

— Konec tiskové zprávy —

 

Kontaktní osoba

Tereza Juráková
Marketing & komunikace
M: +420 731 424 785
E: tereza.jurakova@moorestephens.cz

 

Praktické informace:

Příjezd z dálnice D5: z dálnice D5 sjeďte výjezdem č. 73 na silnici 20/E49 směrem na Nepomuk/Plzeň-Černice. Podle značek pokračujte směrem na Plzeň-Černice/Starý Plzenec/silnici 180. Z 1. kruhového objezdu vyjeďte 3. výjezdem na silnici 18021. Z 2. kruhového objezdu vyjeďte 3. výjezdem na ulici K Plzenci. Pokračujte rovně a po cca 600m odbočte mírně doprava na ulici Štefánikova. Pokračujte stále rovně po ulici Štefánikova, po cca 1000m najdete naše kanceláře.

Příjezd z (centra) Plzně: jeďte stále rovně po silnici č. 20 (ulice Slovanská/Nepomucká) až ke křižovatce s ulicí Štefánikova (křižovatka ve tvaru písmene Y).

Příjezd městskou hromadnou dopravou: linkou 10 nebo 13 do zastávky Čechurov a pak pokračujte cca 250m stále rovně.

Parkování: parkovací místa pro klienty se nachází na rohu budovy v ulici Nepomucká (vjezd z ulice Štefánikova).

Orientace v budově: zazvoňte na zvonek označený „Moore Stephens“. Ve vchodu je umístěna orientační tabule – naše kanceláře se nachází v 5. a 6. patře (recepce a zasedací místnosti jsou v 6. patře).
© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design