Moore Stephens významně posiluje v Plzni

15.11.2017

Praha, 14. listopadu 2017: Poradenská firma Moore Stephens významně posiluje svou plzeňskou kancelář.

Zástupci firem Moore Stephens a TAX PARTNERS s.r.o. („TAX PARTNERS“) se dohodli na spojení a k 1. 9. 2017 proběhne fúze těchto firem. Transakce znamená výrazné posílení postavení společnosti na západočeském trhu.

„K našim stávajícím 25 odborníkům se připojí dalších 10 specialistů. Jsme největší poradenská  kancelář v Plzni a náš dlouhodobý plán počítá s tím, že i nadále hodláme být leaderem v poradenství v západních Čechách“, uvádí Michal Daňsa, Partner plzeňské kanceláře Moore Stephens.

„S Moore Stephens jsme spolupracovali již na několika projektech a zjistili jsme, že máme podobný styl práce i přemýšlení“, popisuje Hana Patočková, Partnerka TAX PARTNERS. „Je tedy pochopitelné, že jsme se dohodli na spojení a myslím, že právě silný tým a komplexitu při zakázkách od nás naši klienti očekávají“, doplňuje Ivan Kovář, Partner TAX PARTNERS.

Portfolio služeb zůstane ve všech kancelářích plně zachováno, týmy pracující na klientských projektech se také nebudou měnit. Pro Moore Stephens se jedná již o třetí transakci za poslední dva roky, několik dalších je v jednání.

 

 

— Konec tiskové zprávy —

 

 

O Moore Stephens v České republice
Je jednou z předních poradenských společností působících na českém trhu. Klientům pomáhá řešit finanční, účetní, daňové a právní otázky. S téměř 200 zkušenými odborníky a kancelářemi v Praze, Plzni, Domažlicích, Jindřichově Hradci, Českých Budějovicích je klientům na blízku vždy, když je potřeba. Společnost, která je nezávislým členem mezinárodní poradenské sítě Moore Stephens, je v majoritním vlastnictví českých partnerů. Zaměřuje se na služby pro české dceřiné firmy zahraničních, převážně německých, podniků a také na české firmy.
Mezinárodní síť poradenských firem Moore Stephens sdílí znalosti a know-how s více než 27.000 odborníky ve 108 zemích. Více se dozvíte na www.moorestephens.cz.

 

 

O TAX PARTNERS
Poradenská společnost TAX PARTENRS byla založena v roce 2006 a velmi rychle zaujala stabilní pozici na trhu poradenství pro firemní klientelu v oblastech daňového práva, ekonomického a účetního poradenství, účetnictví a elektronického zpracování dokumentů.
Zakladateli jsou auditorka a daňová poradkyně Hana Patočková a daňový poradce Ivan Kovář. Před fúzí činil tým TAX PARTNERS 12 zaměstnanců a několik dalších externích odborníků. Od začátku se TAX PARTNERS řídili heslem „Nebojíme se nových zakázek a výzev!“ a tento zápal pro potřeby svých klientů si přenáší i do společné práce s kolegy z Moore Stephens.

 

 

Kontakt
Tereza Juráková
© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design