Nastavte svou firmu efektivně: jak Vám může pomoct správná struktura

29.7.2019

Srdečně Vás zveme na odborný seminář „Nastavte svou firmu efektivně: jak Vám může pomoct správná struktura“, který pořádáme ve spolupráci s Britskou obchodní komorou.

Z jedné malé kanceláře jste se rozrostli do firmy s majetkem ve stovkách milionů korun? Vaše společnost dosahuje stabilního obratu a za dobu působení na českém trhu vykazujete nerozdělené zisky minulých let, jejichž výplatu z důvodu daňového zatížení odkládáte? Máte pobočky v zahraničí a již těžko stíháte sledovat finanční toky mezi jednotlivými firmami nebo jaké daňové povinnosti se Vás týkají? Řešíte problematiku reorganizace a s ní spojenou výši daňového zatížení, diversifikaci aktiv nebo následovnictví v rodinných firmách? Ať už podnikáte na lokální či mezinárodní úrovni, to, co právě teď potřebujete, je zefektivnit Vaši firemní strukturu. Na workshopu s Martinem Houskou, se dozvíte, jak správně nastavená struktura firmy pomůže zefektivnit Vaše podnikání.

 

Program:

 

Kdy, kde:

 

Harmonogram:

 

Účastníci:

 

Přednášející:

 

Registrace:

© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design