Co o nás říkají klienti

"Firmu Moore Stephens znám dlouho a myslím, že dobře. Jsou našimi auditory, starají se nám o daně, radíme se s nimi v případě fúzí a akvizic.
Oceňuji, že k nám vždy přistupují individuálně. Každý náš dotaz řeší ze všech úhlů, odpadají tak zbytečné další otázky nebo problémy. Jsou aktivní a sami nás upozorňují na možná rizika.
Jsem spokojen s jejich prací jak v Česku, tak na Slovensku – můžu je tedy vřele doporučit."

Radek Nárožný
Hlavní účetní, HOPI s.r.o.


„Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením a orientací v oblasti našeho podnikání vytváří zdravý základ vzájemné spolupráce a následné obohacení obou stran jejími výsledky. Komplexně a vysoce kvalitně zpracované odpovědi na naše otázky z oblastí spadajících nejen do oblasti auditu, ale i dalších, jako je například oblast daňového poradenství, jsou důvodem být spokojeným klientem auditu poskytovaného společností Moore Stephens s.r.o.“

Petr Poděbradský
jednatel, GrECo JLT Czech Republic s.r.o.


„Společnost Moore Stephens nám poskytuje cenné daňové poradenství a služby. Spoluprací s odborníky z Moore Stephens byla velmi úspěšně završena fúze se společností Winterthur. Spolupracujeme s nimi již několik let a ceníme si stálého týmu, na který se můžeme spolehnout. Přistupují k nám individuálně, na dotazy reagují rychle a pružně. Pomáhají nám také identifikovat rizikové oblasti, přichází s novými nápady a návrhy na zlepšení. Specialisté z Moore Stephens odvádí kvalitní práci, proto mohu jejich služby doporučit.“

Ing. Gabriela Chudá
Finanční ředitelka 3M Česko, spol. s r.o.


„Při řízení naší společnosti průběžně sledujeme ekonomické výsledky všech zakázek, včetně detailní alokace režijních a správních nákladů. Vzhledem k administrativní náročnosti zpracování výsledných dat jsme po společné analýze s kolegy z Moore Stephens došli k řešení, že existuje efektivní způsob automatizovaného rozpuštění režijních nákladů a generování projektových reportů.

Na základě našeho zadání pro nás vyvinuli nástroj, který tyto výpočty a reporty provádí a který od začátku letošního roku bez problémů využíváme. Díky použití nástroje Business Intelligence máme do tří dnů od konce měsíce k dispozici provozní výsledky za celou firmu i jednotlivé projekty. Ušetříme tím významnou porci času, informace jsou spolehlivé a díky automatizovanému výpočtu je vyloučen výskyt chyb způsobených lidským faktorem.“

Michal Kovářík
jednatel společnosti AF-Engineering s.r.o.


„Zavádění kopií účetních dokladů do účetního software prostřednictvím pdfimportu je velmi dobré řešení jak pro mále firmy, kde každý člověk musí plnit více funkcí a šetřit čas, tak i pro velké firmy s velkým objemem dokladů k účtování. Veškerý obslužný software je velmi jednoduchý, intuitivní s jasným zaměřením na selekci importovaných dat, včetně určení jejich typu při výstupu do účetního software. Náš přechod k tomuto způsobu práce s účetními doklady se jednoznačně ukázal jako časoúsporový, vedoucí k přehlednosti a minimalizující chybovost. Tato „cesta do Byznysu“ bylo správné rozhodnutí a rádi ji každému doporučíme.“

Josef Hejzlar
Mech-tec s.r.o.


„Jako majitel firmy očekávám, že daňový a ekonomický poradce bude pro firmu „rodinným lékařem“, který dobře zná obor podnikání, trh, případné problémy a rizika firmy. Přesně to od Moore Stephens také dostávám. Spolupracuji s nimi dlouhodobě, takže dobře znají firmu, vědí, co je pro mě důležité, sami mě upozorňují na rizika, přicházejí s nápady.

Stejným způsobem probíhají také audity, kde jsem opět zvolil Moore Stephens. Nejde tady jen o formuláře a razítko. Jejich přístup je pragmatický, s důrazem na praktičnost a přínos firmě. Jsme největším českým výrobcem palet a dodáváme velkým zahraničním firmám. Oceňuji proto, že Moore Stephens má navázané silné vztahy s kolegy v zahraničí a že pro mě můžou zařídit i poradenství mimo ČR. Já se přitom nemusím o nic starat a jen dál komunikuji s tím týmem, na který jsme zvyklý.

Jsem rád, že spolupracuji právě s Moore Stephens, můžu se na ně spolehnout, a to je pro mě skutečně důležité.“

Marcel Klaus
KLAUS Timber a.s.


„S Moore Stephens spolupracujeme již několik let. Máme pobočky v Česku, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku a Bulharsku, proto nám poskytuje poradenství v oblasti poradenství v oblasti nastavení transferových cen v rámci skupiny (TNMM), rozpočítávání nákladů na doručování zásilek, včetně kurzových dopadů konverzí měn.

Osobně si cením jejich osobního přístupu, tým je nám k dispozici a jeho reakce jsou rychlé. Navíc se nemění, takže se můžu spolehnout na to, že přesně vědí, kdo jsme a co jako firma potřebujeme. Když potřebujeme poradit s nějakým problémem v zahraničí, nemusíme řešit, na koho se obracet – stále komunikujeme s jedním Partnerem či Manažerem, který pro nás všechno zařídí.“

Lubomír Bureš
Finanční ředitel, Zásilkovna s.r.o.


„Jsme součástí velké mezinárodní papírenské a dřevařské skupiny StoraEnso. Pro naše potřeby v České Republice, kde máme několik firem od západních Čech po severní Moravu, jsme ale hledali poradce, kteří detailně porozumí našim lokálním potřebám a současně kteří budou mít přesah do zahraničí a odbornou a jazykovou vybavenost.

Odborníci z Moore Stephens pro nás zajišťují pravidelné daňové poradenství, radí nám se správným nastavením SAP a souvisejícím vykazováním IFRS. Jsou naší oporou v komunikaci s FÚ, v daňových kontrolách, poskytují nám podporu v projektech výzkumu a vývoje i v nastavení transferových cen.

Velmi se nám líbí jejich přístup, praktický pohled na věc a rychlost, s jakou reagují. S prací Moore Stephens jsme spokojeni a rádi s nimi budeme spolupracovat i nadále."

František Vomočil
Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.


„Problematika DPH ve zdravotnictví je velice komplexní a ne vždy úplně jasná. Před více než 7 lety jsme se rozhodli pro spolupráci s DPH týmem z Moore Stephens a jsme za toto rozhodnutí rádi. Provedli analýzu, nastavili systém a poskytují nám průběžné poradenství v oblasti DPH. Zajišťují pro nás také školení na míru našim potřebám.

Oceňujeme jak jejich znalosti, tak osobní a přátelský přístup. Víme, že se na tyto poradce můžeme spolehnout kdykoli a jejich rady nám pomohou při správném postupu v případě nejasností nebo rozdílných výkladů v oblasti DPH."

Ing. Věra Mozrová
Fakultní nemocnice v Motole


„Se společností Moore Stephens spolupracujeme při transakcích a strategických rozhodnutích naší firmy. Zjišťovali pro nás například následnou podporu při vstupu managementu do skupiny.

Oceňuji, že sami navrhují více možností řešení a upozorňují na problémy, které by mohly vzniknout při složitějších transakcích. Navíc pro nás pracuje stabilní tým, který nás zná a pro který není nikdy problém zvednout telefon a vyřídit, co potřebujeme."

Jan Štok
MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o.


„Se společností Moore Stephens jsme spolupracovali při akvizici firmy ITEMA, spol. s.r.o. a následné reorganizaci naší skupiny.

Jejich poradenský tým pro nás zpracoval finanční a daňové due diligence, nastavil strukturu celé akvizice a poskytl nám také post-akviziční poradenství."

Ing. Stanislav Božek
IZOMAT stavebniny s.r.o.


© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design