Senior účetní – Odborný poradce daně

24.7.2017

Máte zájem pracovat top poradenské firmě se silnou mezinárodní značkou zachovávající si práci v malých týmech, individuální přístup k lidem a rodinnou atmosféru? Právě se Vám nabízí možnost rozvíjet své odborné schopnosti v našem brněnském účetním a daňovém týmu (Tax Consulting Brno).

Přichystali jsme pro Vás portfolio klientů poskytujících služby, které si kompletně přeberete do své péče. V týmu jsou k ruce dva junioři. Převezmete odpovědnost za vedení a kontrolu účetnictví, DPH přiznání, sestavení účetních závěrek a odborné poradenství klientům. Výhledově budete samostatně prezentovat firmu před novými klienty a budete mít možnost rozvíjet své účetní a daňově poradenské schopnosti v případě zájmu až ke zkouškám daňového poradce.

 

 

 

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail: kariera@moorestephens.cz, lenka.benkova@tcbno.cz

 

Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte se správou, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společností Moore Stephens s.r.o. Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem O ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytujete výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu 1 roku od data jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Moore Stephens s.r.o. o smazání nebo o opravu Vašich osobních údajů.

© 2017 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Design by aboutblank - creative web design