Služby

Naši klienti nám důvěřují, my za ně přebíráme, a tím nejlepším způsobem řešíme, jejich starosti. Ví, že jim nalezneme optimální, efektivní řešení, mohou se soustředit na své klíčové podnikatelské aktivity a nezabývat se tím, čím nemusí!

 

Malé a střední firmy: Ať už právě zakládáte firmu, rozšiřujete nabídku služeb nebo zažíváte raketový růst tržeb, stále je pro Vás nejdůležitější jedno – soustředění na klíčové podnikatelské aktivity. Každé odvětví je specifické, přesto malé a střední firmy často čelí obdobným problémům. Náš tým odborníků disponuje hlubokými zkušenostmi s poradenstvím tomuto typu podniků a dokáže Vám proto navrhnout adekvátní řešení.

 

Rodinné firmy: Moore Stephens v České republice i ve světě vychází z tradice rodinných firem. Velmi dobře proto chápeme, jak náročné je pro Vás sladění rodinného života a obchodních zájmů. Kvalitu námi poskytovaných služeb dokládá také ocenění „Business Partner Excellence Award“, které jsme za dlouhodobou a bezproblémovou spolupráci získali od našeho dlouholetého klienta, rodinné firmy HOPI s.r.o.

 

Velké korporace: Pro management velkých firem je, dnes více než kdy dřív, důležité rizika nejen identifikovat, ale také přijmout opatření k jejich zmírnění. Díky zázemí silné sítě mají odborníci z Moore Stephens srovnání s nejlepšími postupy uplatňovanými v auditu, daních i poradenství a to jak na lokální, tak i mezinárodní úrovni.

 

Soukromé osoby: Ať jste rentiérem nebo úspěšným umělcem, často řešíte, jakým způsobem se vypořádat se zdaněním příjmů za zahraničí, jak finančně zajistit své nejbližší, kdy podat daňové přiznání. Diskrétnost a individuální přístup jsou základem naší práce pro privátní klientelu. Samozřejmostí je pro nás také vysoký standard požadovaného servisu a individuální přístup ke každému klientovi.

© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design