IT Consulting

V dnešní době se společnosti nevyhnutelně stávají čím dál více závislými na výkonných a specializovaných výpočetních systémech. Základem pro jejich každodenní bezproblémové fungování je tedy funkční a uživatelsky přívětivé IT prostředí.

Pracujete s daty mimo účetní systém a využíváte k tomu excelové tabulky? Zadáváte do systému informace z různých nepropojených zdrojových dokumentů a chtěli byste vše integrovat? Plánujete Vy nebo Vaše mateřská společnost implementaci či rozšíření podnikového systému SAP ERP? Nemáte ve firmě vlastní odborníky, kteří rozumí SAP ERP a zároveň podnikovým procesům a účetnictví?

IT Consulting v Moore Stephens stavíme na třech pilířích: s více než 20 lety zkušeností máme detailní znalost účetnictví a pravidel reportingu, které dokážeme propojit s naší odborností v oblasti auditů firemních procesů a navíc disponujeme odborníky se znalostí systému SAP ERP napříč běžnými moduly (FI, CO, SD, MM, PM).

 

Poradenství v oblasti SAP ERP

 

Poradenství v oblasti IT

Ať již jsou Vaše požadavky na účetní a reportingové systémy a jejich využití jakékoli, naši odborníci Vám pomůžou zvládnout všechna IT rizika a naučí Vás efektivně využívat systémy pro každodenní provoz i manažerské vedení Vaší společnosti.

 

Roman Kalous
Konzultant Business Intelligence
Domažlice

Tel: +420 379 733 529

LinkedIn

© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design