Transakční poradenství

Úspěšné firmy dnes potřebují řadu poradenských služeb na podporu svých dlouhodobých strategických plánů.

Desítky našich daňových poradců, auditorů a dalších specialistů úzce spolupracují a vyměňují si ty nejlepší zkušenosti ze zpracování stovek klientů. Tyto expertní znalosti využíváme pro individuální spolupráci s různými typy podniků.

 

Hledáte silného experta a zkušeného partnera pro řešení?

 

Co pro Vás můžeme udělat?

 

Každá transakce je jedinečná. A my se podle toho řídíme. Naše multidisciplinární týmy zkušených odborníků jsou připraveny Vám poradit konkrétně, jasně a kdekoliv to bude potřeba. Pro naše klienty zajistili například, jak efektivně strukturovat celý holding, připravili strukturu mezinárodní franchisingové expanze, zpracovali finanční a daňové due diligence, nastavili strukturu celé akvizice a poskytovali post-akviziční poradenství, pomohli s praktickou implementací reorganizace skupiny podniků v komplikovaném případě souběžně poskytnutých  dotací a licencí od ERU, pomohli správně strukturovat daný holding a podíleli  se na jeho akvizičním financování a refinancování.

Naše služby poskytujeme různým typům podniků, nehledíme na zemi původu, obor podnikání nebo počet zaměstnanců – všem našim klientům se věnujeme s nejvyšším nasazením. Naším cílem je poskytnout vždy efektivní a optimální řešení přesně dle Vašich specifických potřeb.

Martin Houska
Partner
Praha

Tel: +420 255 708 311

LinkedIn

Štěpánka Kopecká
Znalkyně - podniky & převodní ceny

Tel: +420 255 708 343

Markéta Pinkasová Ptáčková
Manažerka účetnictví
Praha

Tel: +420 255 708 322

© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design