M&A poradenství

Stojíte se svou společností na pomyslné křižovatce a nejste si jisti, jak dál? Nevíte, zda svou firmu  prodat či naopak s ní expandovat? Vybudovali jste společnost a nemáte následovníky?

Ať jste český subjekt, který si klade podobné otázky strategického charakteru, nebo jste zahraniční subjekt, který zamýšlí vstoupit na český a/nebo slovenský trh, či zda potřebujete v první fázi provézt nejprve „jen“ analýzu pro Vás neznámého trhu, naši odborníci z Mergers & Acquisitions (M&A) týmu se o Vás s náležitou péči postarají. Jsme připravení vyhledat vhodný subjekt pro Váš podnikatelský záměr na základě Vašich představ a požadavků a provést Vás celým procesem fúze nebo akvizice.

Naše M&A poradenství stavíme na více jak dvacetileté tradici, kdy jsme od roku 1992 původně zastupovali výhradně investory přicházející z německy hovořících zemí a doprovázeli je při jejich investování v České a Slovenské republice.

 

Konkrétní služby  v oblasti M&A poradenství:

1. Průzkum trhu

2. Příprava k transakcím

3. Vlastní provedení transakce

 

Pokud Vás nabídka našich služeb zaujala nebo máte zájem o další informace o působení naší společnosti, neváhejte kontaktovat:

 

Monika Zittová
Praha
T: +420 724 235 379
E: monika.zittova@acg.cz

 

Lenka Hradová
České Budějovice
T: +420 602 456 630
E: lenka.hradova@acg.cz

 

 

Logo ACG - upravene - bez PRAHA

© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design