Vaše firma v roce 2019: ekonomické a daňové změny a jak se na ně připravit

3.4.2018

Ekonomika eurozóny i Evropské unie jako celku překonala v roce 2017 předchozí očekávání a i v roce 2018 se ukazují výsledky jako velmi nadějné. Těžíme přitom ze zlepšující se situace na trhu práce, nebývale vysoké důvěry ekonomických subjektů a z toho vyplývající robustní spotřeby domácností.

Za této situace poslalo Ministerstvo financí ČR do připomínkového řízení návrh novely daňových zákonů. Tyto novely, s plánovanou účinností od roku 2019 resp. 2020 zásadně mění několik oblastí. Jaká tedy bude ekonomická situace v Česku ve zbytku letošního roku a co nás čeká v roce 2019? A jak ovlivní návrh novely daňových zákonů k implementaci směrnice EU proti vyhýbání se daňovým povinnostem (tzv. ATAD) Vaše podnikání?

Připravili jsme pro Vás dopolední seminář, na kterém Vám srozumitelně představíme, co Vaši firmu v nejbližších měsících čeká a jak se na novou situaci co nejlépe připravit. Diskutovat budete moct s předním českým makroekonomem, panem Pavlem Sobíškem z UniCredit Bank a s daňovým poradcem, panem Michalem Daňsou ze společnosti Moore Stephens.

 

Datum a místo:
17. 5. 2018 PLZEŇ (hotel ibis Borská Pole, Univerzitní 65)

Délka trvání:
9:00 – 12:00

Přednášející:
Pavel Sobíšek, hlavní ekonom UniCredit Bank
Michal Daňsa, Partner Moore Stephens

Účastníci:
majitelé firem, jednatelé, generální ředitelé, finanční ředitelé

Cena:
500,- Kč za osobu, bez DPH

 

Svou účast (stejně jako případné odhlášení), prosím, potvrzujte nejpozději do 4. května 2018 na e-mailovou adresu karolina.prokopova@moorestephens.cz.

© 2019 Moore Stephens. Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek Politika ochrany soukromí Design by aboutblank - creative web design